Tag: kashin koji

Boruto zbulon identitetin e vërtetë të Kashin Koji
Boruto: Naruto Next Generations më në fund konfirmuan identitetin e vërtetë të Kashin Koji me episodin më të ri të serisë anime! Faza Otsutsuki Awakening e sagës Kawaki ka arritur një fazë të re intensive. Pasi Naruto Uzumaki dhe të…
Boruto zbulon planet sekrete të Kashin Koji kundër Jigen
Boruto: Naruto Next Generations po na shfaq komplotin sekret befasues të Kashin Koji dhe Amado kundër Jigen me cliffhanger nga episodi më i ri i anime! Seriali aktualisht po kalon nëpër fazën e Otsutsuki Awakening të sagës Kawaki, dhe ndërsa…
Fansat e Boruto surprizohen nga kjo ngjarje
Boruto: Naruto Next Generation ka bërë emër të tij më në fund nëpërmjet arc të fundit që kjo anime ka sjellë. Por shfaqja e një karakteri dhe ngjarja më e fundit që ka ndodhur në Boruto ka tërhequr akoma edhe…