Tag: karma

Naruto konfirmon fatin e zymtë të Borutos
Spoiler alert Boruto: Naruto Next Generations ka konfirmuar se sa i zymtë është fati i Boruto Uzumaki me episodin më të ri të animes! Tani që anime e ka arritur zyrtarisht betejën e fundit kundër Isshiki Otsutsuki, është koha për…
Boruto zbulon rreziqet që sjell Karma
Arc i Kara ka përfunduar në përshtatjen anime të Boruto: Naruto Next Generations, por para se të përfundojë historia, seria na tregoi se sa e rrezikshme mund të jetë energjia misterioze e njohur si Karma. Me Boruton që strehon anëtarin…
Naruto i jep Borutos një aftësi të re të Karma
SPOILER ALERT Naruto ka zbuluar një aftësi të re të fshehur në shenjën e Boruto të Karma. Falë fuqive Otsutsuki që ne tani e dimë që Karma i jep Borutos, Shinobi i ri është në gjendje të shfaqë jutsu space-time…
Naruto zbulon qëllimin e vërtetë të Karma
SPOILER ALERT Ekskluziviteti Naruto ka zbuluar qëllimin e vërtetë të shenjës Karma që bëri debutimin e tij në Boruto: Naruto Next Generations. Episodi i fundit i animes së Borutos kishte shumë zbulime në lidhje me Organizatën Kara, lidhjet e saj…
Naruto prezanton partnerin e Kaguya Otsutsuki
Spoiler Alert Përgjatë dekadave, antagonistët kryesorë të serisë Naruto kanë qenë Otsutsuki, ninxhat qiellorë që janë tërhequr më së shumti që në fillim, duke u përpjekur të krijojnë një botë të re përmes Akatsuki, dhe tani me Kara Organization. Me…
Një gamer goditet nga një shok elektrik nëpërmjet controller-it të tij
Rezulton se kontrolluesit wireless për video lojëra nuk janë vetëm më të lehtë për t'u përdorur dhe shumë më të përshtatshëm, ata janë gjithashtu potencialisht shpëtues të jetës. Një lojtar ndjeu goditjen të rrufesë javën e kaluar. Siç raportohet nga…
Një antagonist i vjetër do të rikthehet në Boruto
SPOILER ALERT Seritë e fundit të Boruto: Naruto Next Generations kanë qenë padyshim disa nga më të mëdhatë deri më tani, me Naruto dhe Sasuke duke luftuar kundër Jiren dhe interpretimin e ri të Team 7 që përplaset kundër udhëheqësit…
Zbulohet forma finale e Boro dhe Boruto
Beteja midis Naruto, Sausuke dhe Jigen e vendosi ninjën më të fortë të fshatit Hidden Leaf në një situatë të tmerrshme, ku edhe forca e Hokage të Shtatë nuk ishte e mjaftueshme për të mposhtur udhëheqësin e Organizatës Kara. Me…
Dr Disrespect zbulon lojtarin e parë që do të merrte në një ekip të Call of Duty League
Streameri i njohur Dr Disrespect ka zbuluar lojtarin e parë që do të merrte në një ekip të Call of Duty League. Kjo pas thashethemeve që qarkullojnë se ai mund të investojë në këtë esport. Duke qenë se Doc ka…
Tre skine të reja spektakolare Dark Star janë zbuluar në LoL PBE
Jhin, Karma dhe Shaco marrin të tre skin-et e tyre të reja Riot Games ka zbuluar 3 skine të reja si pjesë e linjës Dark Star në update-in e fundit të PBE-së së League of Legends. Gjysma e universit alternativ…