Tag: kara

Cliffhanger i Naruto krijon një ribashkim të papritur
Një cliffhnger i  Naruto ka krijuar një ribashkim tronditës që mund të ndryshojë gjithçka që menduam se dimë për pjesë të caktuara të historisë që rrethojnë Organizatën misterioze Kara. Kapitulli i ri i mangës Boruto: Naruto Next Generations sheh kampet…
Fansat e Narutos po e quajnë Boruton anime të vitit
Boruto: Naruto Next Generations ka pasur sigurisht një vit të madh, me betejën kundër Organizatës Kara që përfundoi me Jigen dhe Nine-Tailed Fox si rezultat, po bëjnë që fansat e fshati i Hidden Leafs të shpallet anime të vitit. Me…
Naruto Cliffhanger zbulon formën Otsutsuki të Borutos
Boruto: Naruto Next Generations ringjallën çuditërisht formën Otsutsuki të Boruto Uzumaki me cliffhanger nga kapitulli më i ri i serisë manga! Manga i ka shpenzuar muajt e fundit të kapitujve jo vetëm duke eksploruar pasojat emocionale të luftës kundër Isshiki…
Boruto shpjegon se nga vjen fuqia e Karmës
Boruto: Naruto Next Generations shpjegoi se nga vjen fuqia e vërtetë e Karma me kapitullin më të ri të serisë manga! Teksa manga nis një arc krejt të ri tani që si Hidden Leaf është gati për sulmin e radhës…
Naruto zbulon potencialin e vërtetë të fuqisë të Karmës së Boruto
Manga spoiler Kapitulli i fundit i Boruto: Naruto Next Generations bën një zbulim të madh, potencialin e vërtetë të fuqisë së Karma. Gjatë Kara arc mësuam se Karma ishte një mjet i Otsutsuki që shënonte mjetet e tij të synuara…
Boruto Cliffhanger tregon se si të vrasësh një Otsutsuki
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations ka treguar se është e mundur të vrasësh një Otsutsuki me cliffhanger nga episodi më i ri i serialit! Otsutsuki Awakening e sagës Kawaki ka marrë një kthesë intensive në anime pasi episodi i…
Naruto zbulon historinë e Jigen në Boruto
Në botën e Narutos, ka më shumë të ligë sesa mund të mendoni. Kjo u transferua në Boruto: Naruto Next Generations menjëherë pasi vazhdimi filloi. Dhe tani, anime më në fund u ka dhënë fansave një update Jigen, udhëheqësin e…
Ja pse Naruto po e mbron Kawaki në Boruto
Boruto: Naruto Next Generations ka prezantuar karakterin e Kawaki,  një djalë i fuqishëm i cili është i destinuar të jetë Sasuke me çdo kusht. Sidoqoftë, ardhja e Kawaki ka qenë një re e errët mbi Hidden Leaf, pasi ai ka…
Shihni këtë cosplay të bukur të Kakashi nga Naruto
Ndërsa seria aktuale e Boruto: Naruto Next Generations është përqendruar në ninjat e fshatit Hidden Leaf duke marrë kolektivin e poshtër të njohur si Organizata Kara, një ninja ka munguar në procedurë pasi Kakashi i ka dorëzuar stafetën një brezi…
Zbulohet armiku i ri i Naruto
Organizata Kara ka bërë disa lëvizje mjaft të mëdha në episodet e fundit të Boruto: Naruto Next Generations, me Jigen që arriti të mbajë veten kundër fuqisë së Hokages së shtatë, Naruton dhe anëtarit të fundit të Klanit Uchiha, Sasuke.…