Tag: kara organization

Naruto prezanton partnerin e Kaguya Otsutsuki
Spoiler Alert Përgjatë dekadave, antagonistët kryesorë të serisë Naruto kanë qenë Otsutsuki, ninxhat qiellorë që janë tërhequr më së shumti që në fillim, duke u përpjekur të krijojnë një botë të re përmes Akatsuki, dhe tani me Kara Organization. Me…
Boruto ngacmon fansat me këtë teaser për të ardhmen e Kara
Anime-ja Boruto: Naruto Next Generations aktualisht po ndjek ngjarjet e Vessel Arc. Deri më tani, Team 7 është prezantuar me ninja-n misteriozë të njohur si Kawaki, por historia e manga-s aktualisht ndodhet shumë përpara ngjarjeve aktuale të serisë anime dhe…
Boruto befason fansat me një promo të papritur
Anime-ja Boruto: Naruto Next Generations ka befasuar fansat me arc-un e saj më të fundit, "The Vessel Arc", i cili ka sjellë karakterin e shumëpritur të Kawaki nga manga në anime dhe episodi tjetër ka zbuluar një sneak-peak të ri…