Tag: kaiba

Yu-Gi-Oh bëhet viral falë fjalimit të Kaibës
Goku ka Vegeta, Ash Ketchum ka Gary Oak, Naruto kishte Sasuke, dhe Yugi Moto ka Seto Kaiba në ekskluzivitetin e animit të njohur Yu-Gi-Oh! por rivaliteti i fundit është bërë viral edhe një herë falë fansave të serialit që zbuluan…
Ky krijim bashkon Dragon Ball dhe Yu-Gi-Oh
Yu-Gi-Oh mund të ketë pasur kulmin e saj të suksesit dikur, por ekskluziviteti nuk është harruar. Në fakt, seria shonen po rikthehet këto ditë me lojën e saj me letra dhe natyrën e saj nostalgjike. E gjithë kjo funksionon për…