Tag: Kaguya-sama: Love Is War

Anime që duhet të shihni këtë sezon Pranverë 2022
Sezoni i Spring 2022 sapo ka hyrë dhe shumë anime të reja do të nisin së shpejti. Por lind pyetja se cilat prej tyre duhet të ndiqni. GameON ka bërë një listë me anime më interesante që mendojmë se duhet…
Kaguya-sama: Love Is War Season 3 sjell një trailer të ri
Kaguya-sama: Love Is War do të rikthehet nëse nuk e dinit. Pasi mahniti fansat me dy sezone hit, rom-com është gati të sjellë një raund tjetër episodesh për fansat. Do të kalojnë vetëm disa javë përpara se Kaguya-sama: Love Is…