Tag: k-pop

BTS thyen rekordin e tyre për shikimet brenda 24 orësh
BTS me sa duket është e vendosur të mbajë rekordet e saj në YouTube. Variety raporton se grupi K-pop theu rekordin e vet për më shumë shikime në YouTube brenda 24 orësh, duke grumbulluar 113 milion për videoklipin e tyre…
Grupi K-pop, BTS do të debutojnë videoklipin e ri në Fortnite
Fandom po vjen... BTS, grupi pop korean me fanbase-in më të fiksuar në botë që nga Beatles, po debuton për një video të re muzikore në Fortnite. Epic Games e bëri njoftimin në një video me bandën të hënën.  Ladies…
Sensacioni i K-Pop, Blackpink “pushton” TikTok
Çfarë do të ndodhte nëse do të bashkonim TikTok, rrjetin social me rritjen më të shpejtë në botë, dhe Blackpink, një grup muzikor Korean i muzikës Pop që "rrëzoi" YouTube një javë më parë, duke thyer rekordin për më shumë…