Tag: justice league

DC zbulon pamjet e para të Black Adam
Sapo janë zbuluar pamjet e para të The Rock në Black Adam. Dwayne 'The Rock' Johnson ka qenë duke folur për filmin për muaj dhe muaj. Nga kërcënimi i individëve të tjerë të superfuqishëm në universet DC dhe Marvel e…
Jared Leto diskuton rikthimin si Joker: “Vështirë t’i thuash jo atij personazhi”
Sado kontradiktor mund të ketë qenë interpretimi i Jared Leto për personazhin e Joker, aktori do të rikthehet prapë në rol tek Zack Snyder’s Justice League. A do të rikthehet Leto sërish, pas transmetimit të filmit, atë gjë ende nuk…
Joker i Jared Leto do të ketë një look të ri në Zack Snyder’s Justice League
Regjizori konfirmoi se Joker do të ndërrojë stil. Justice League e Zack Snyder ose ndryshe Snyder Cut, po afron dhe deri më tani kemi mundur të shohim disa fragmente të fimit, përfshirë këtu pamje prapa skenave dhe një trailer të…
Postohet teaseri i parë i Justice League të Zack Snyder
Filmi vjen në 2021 në HBO Max. Përpara disa javësh u njoftua zyrtarisht se projekti i Zack Snyder për Justice League është duke u zhvilluar dhe do se do të vijë në HBO Max në 2021. Filmi kushtoi rreth $30…
Zhvilluesit e Rocksteady sinjlizojnë drejt një loje Justice League
Prej vitesh tashmë, njerëzit kanë qenë duke pyetur veten se çfarë ka qenë duke bërë skuadra e Rocksteady Studios. Zhvilluesit kanë qenë pak të heshtur kohët e fundit, por kjo nuk i ka ndaluar fansat nga spekulimet e tyre. Thashethemi…