Tag: Just Dance

Just Dance 2021 bën gati Season 3 këtë verë
A jeni gati të kërceni, rrëshqisni dhe futeni në frymën e verës? Just Dance 2021 publikoi trailerin për sezonin e tyre të ri, duke shfaqur grafika shumëngjyrëshe dhe duke zbuluar informacione të reja rreth asaj që do të vijë në…
Just Dance 2021 mirpret sezonin e dytë të quajtur Versus

Ubisoft njoftoi një content update të ri për Just Dance 2021, loja më e bukur Music e të gjitha kohërave, për të festuar sezonin e ardhshëm. Ky update u ofron perdoruesve të Just Dance 2021 content të ri falas duke…

Just Dance 2021 sjell ‘Once Upon a Dance’
Ubisoft njoftoi së fundmi një update të ri të përmbajtjes për Just Dance 2021, për të festuar sezonin e ardhshëm. Ky përditësim u ofron pronarëve të Just Dance 2021 përmbajtje të re falas duke përfshirë këngë premium të disponueshme për…
Just Dance po merr një këngë të League of Legends K / DA
Një nga këngët e reja të K/DA, "Drum Go Dum" po shtohet në Just Dance 2021 Grupi pop i League of Legends lëshoi një EP të tërë, me "Drum Go Dum" që ishte kënga që përmban balerinin kryesor të grupit,…
10 videolojëra që do ju ndihmojnë të dobësoheni
Kaq pranë vitit të ri sa jemi, ndoshta nuk na shkon në mendje shumë fitness-i, por gjithsesi është e rëndësishme të qëndrojmë të shëndetshëm fizikisht dhe mendërisht. Për të gjithë ata që kanë ndonjë mendje për tu dobësuar këto kohë,…