Tag: just cause

Një lojë e re open-world Just Cause po zhvillohet
Përpara zbulimeve të mëdha në Summer Game Fest, Square Enix ka konfirmuar në mënyrë të çuditshme Just Cause 5 - ose, të paktën, se një "titull i ri" në ekskluzivitetin e lojërave të botës së hapur Just Cause është në…
Just Cause po vjen në Android dhe iOS në 2021
Just Cause, një lojë falas për të luajtur, do të vijë në pajisjet mobile vitin e ardhshëm, njoftoi Square Enix gjatë The Game Awards. Loja do të shfaqë katër modes loje, duke përfshirë multiplayer kompetitiv, misione co-op dhe më shumë.…
5 lojëra si GTA 5, por me grafika më të mira
Çështja e grafikave është gjithmonë punë preferencash. Një lojë mund të kërkojë grafika super realistike dhe në një tjetër mund të jetë vetë zgjedhja e zhvilluesve që ta mbajnë në një animimin disi më shumë në trajtën e cartoons. Në…
3 lojërat më të mira offline si GTA
GTA ka revolucionarizuar gameplay-in RPG open-world për të cilën loja është e njohur. E vetmja gjë që fansat besuan se i mungonte, loja online multiplayer, Rockstar gjithashtu e solli atë. GTA Online është një lojë e zgjeruar multiplayer që ndoshta…
Filmi i Just Cause tashmë ka një regjizor
Michael Dowse do të sjellë në jetë skenarin e Derek Kolstad Nëse nuk jeni në dijeni, Just Cause do të marrë një adaptim filmik të shkruajtur nga krijuesi i John Wick, Derek Kolstad. Tashmë ky projekt futi në xhep edhe…