fbpx
Filmi Jumanji do të vijë si një videolojë me katër lojtarë
Bëhuni gati të viheni në vendin e Dwayne The Rock Johnson, Jack black, Kevin Hart dhe Karen Gillan në Jumanji: The Video Game. Bandai Namco Entertainment Europe, Outright Games dhe Funsolve janë vënë në bashkëpunim me Sony Pictures për të…