Tag: jujutsu kaisen manga

Jujutsu Kaisen po bëhet mjaft e suksesshme
Jujutsu Kaisen arrin një rekord të ri suksesi Që prej lançimit të anime në vitin 2020, seria e Jujutsu Kaisen nisi të kishte sukese si në anime po ashtu edhe si manga. Dhe tashmë seria ka nisur një rekord të…