Tag: jujutsu kaisen anime

Jujutsu Kaisen sjell një promo speciale për Season 2
Një ndër anime më të famshme dhe të përfolura gjatë kohëve të fundit, Jujutsu Kaisen, do të rikthehet me një Season 2 gjatë vitit 2023. Dhe një promo e zbuluar së fundmi ka sjellë një hype goxha të madh për…
Jujutsu Kaisen po bëhet mjaft e suksesshme
Jujutsu Kaisen arrin një rekord të ri suksesi Që prej lançimit të anime në vitin 2020, seria e Jujutsu Kaisen nisi të kishte sukese si në anime po ashtu edhe si manga. Dhe tashmë seria ka nisur një rekord të…