Tag: JOTA SQUAD

Shihni ekipin e çmendur të Diogo Jota në FIFA 22 Ultimate Team
Ylli i Liverpool-it, Diogo Jota, ka zbuluar ekipin e tij FIFA 22 Ultimate me Top 11 dhe tifozët e skuadrës angleze nuk do të mbeten të kënaqur me disa nga përzgjedhjet e tij. Jota e ka bërë veten si lojtari…