Xbox hedh shenja drejt një bashkëpunimi me Michael Jordan
Llogaria e Xbox në Twitter njoftoi një bashkëpunim midis gjigantit të konsolave dhe markës Jordan të vendosur për t’u zbuluar më 13 Shkurt Xbox dhe marka Jordan e Nike do të bashkëpunojnë në një projekt të panjohur, me më shumë…
Fortnite x Jordan sjell Downtown Drop LTM dhe skine ekskluzive në lojë
Jeni gati për bashkëpunimin e tretë këtë sezon? Epic Games zbuloi bashkëpunimin Fortnite x Jordan për patch-in 9.10 që u lançua sot. Të gjithë lojtarët do të kenë akses në një LTM të re që quhet Downtown Drop, e cila…