Jared Leto diskuton rikthimin si Joker: “Vështirë t’i thuash jo atij personazhi”
Sado kontradiktor mund të ketë qenë interpretimi i Jared Leto për personazhin e Joker, aktori do të rikthehet prapë në rol tek Zack Snyder’s Justice League. A do të rikthehet Leto sërish, pas transmetimit të filmit, atë gjë ende nuk…
Traileri Last Laugh i Fortnite sugjeron se Joker mund të rikthejë C4
Traileri i Last Laugh Bundle më në fund ka dalë, por përtej skineve fantastike të DC që tregon, përfshirë Joker, Midas dhe Poison Ivy, gjithashtu i bën fansat të pyesin veten nëse C4 do të rikthehen në lojë. Kjo sepse…
Pas Aquaman, Joker dhe Poison Ivy vijnë në Fortnite
Puna e Epic Games pasurohet më tej. Epic Games po vazhdon ta pasurojë Fortnite me kontent të ri. Deri më tani ka njoftuar tre skine të reja që kanë ardhur në lojë. Pas Aquaman, lojtarët e lojës së famshme battle…
Foto të reja nga xhirimi i Joker na bëjnë të duam një vazhdim sa më shpejt
Joker i Todd Phillips, me portretizimim e paharrueshëm të Joaquin Phoenix, erdhi në kinema në tetor të vitit të shkuar, duke shënuar progres të madh në Box Office me mbi $1 miliard në të ardhura dhe sigurisht me prezencën e…
Ky vizatim i Joker tregon 20 versione të tij përgjatë 80 viteve
Një vizatim i 20 profileve të ndryshme të Joker nga epoka dhe adaptime të ndryshme është bërë një hit në Reddit, duke marrë afërsisht 70,000 upvotes për punën e artistit Pedro Demetriou. Duke marrë parasysh trashëgiminë e Joker në DC…
Joaquin Phoenix është Jokeri i dytë që merr një Oscar
Fitorja vjen 11 vite pasi Heath Ledger fitoi Oscar për të njejtin rol. Ditët e stigmatizimit të Oscars me comic-books janë në të shkuarën, pasi Joaquin Phoenix fitoi Best Actor për historinë e origjinës së Joker. Pas një fitoreje të…
Si të bëni fatalitetet e Joker në MK11 – Guida e GameON Albania
Gjak, gjak dhe akoma më shumë gjak Që nga dita e djeshme, Joker është i disponueshëm në Mortal Kombat 11. Ai është duke luftuar Dark Knight që nga viti 1940, kështu që duket se është koha që Joker të argëtohet…
Gameplay i ri i Joker në Mortal Kombat 11 hedh shenja mbi Injustice 3
Për 6 ditë, Joker do të bashkohet me listën masive të Mortal Kombat 11 përmes 'early access', por përpara se keqbërësi i DC të arrijë në PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch dhe Google Stadia, NetherRealm Studios dhe Warner Bros.…
Traileri i ri i Joker në Mortal Kombat 11 është i përgjakshëm
Me pamje të shkurtra nga Batman Është mirë të shohësh dikë që e shijon punën e tij, edhe nëse kjo punë përfshin vrasjen brutale të luftëtarëve të Mortal Kombat 11. Joker është shtimi i parafundit i DLC-së së lojës së…
Joker kryeson listën e nominimeve në Oscar 2020
Joker është filmi me më shumë nominime. Janë njoftuar nominimet për Oscar këtë vit. Joker kryeson të gjithë filmat me 11 nominime në total, përfshirë këtu Best Picture, Director, Actor dhe Score. The Irishman, 1917 dhe Once Upon a Time…