Tag: jojo’s bizarre adventure

Shihni këtë cosplay të bukur nga JoJo’s Bizarre Adventure
Golden Wind ishte hyrja e fundit e madhe në anime të JoJo's Bizarre Adventure, pas djalit të Dio Brando ndërsa ai mbante flamurin e Joestars duke luftuar kundër forcave të mafies Passione dhe drejtuesit të saj Diavolo. Megjithëse një numër…
Fansat e JoJo po çmenden mbi vdekjen e Jojolion
JoJo's Bizarre Adventure po përgatitet të sjellë kapitullin e tij të fundit, por me publikimin e kapitullit të tij të 108-të, fansat po ndihen keq nga viktimat e betejës midis Tooru dhe familjes Higashikata. Ndërsa ka shumë të ngjarë të…
JoJo’s Bizarre Adventure konfirmon Stone Ocean si sezoni i ri
JoJo's Bizarre Adventure ka konfirmuar se do të vazhdojë me një sezon të ri të quajtur Stone Ocean! JoJo's Bizarre Adventure më parë njoftoi një event të veçantë që mblidhte zërat pas pesë titullarëve të JoJo në anime deri më tani…
JoJo’s Bizarre Adventure: Thus Spoke Kishibe Rohan do të vijë në Netflix
Më në fund fansat e JoJo’s Bizarre Adventure do të munden të shohin spin-off Thus Spoke Kishibe Rohan në Netflix Seria speciale OVA e JoJo’s Bizarre Adventure spin-off, Thus Spoke Kishibe Rohan do të vijnë në Netflix. E ndarë në…
JoJo’s Bizarre Adventure pritet të sjellë disa lajme të mëdha
Sipas fansave, gjatë eventit të ri të JoJo priten lajme të mëdha rreth sezonit të ri Ka kaluar më shumë se një vit që kur sezoni i pestë i JoJo’s Bizarre Adventore mbaroi dhe fansat akoma po presin për një…