Tag: Johnny Depp

Kthimi i Jack Sparrow shkakton debat mes fansave
"Kthimi" i Johnny Depp si kapiten Jack Sparrow përmes një atraksioni të fundit të Disneyland ka ngjallur polemika dhe ka ndezur diskutime nëse Disney duhet të distancohet më tej nga aktori. Depp filloi një padi prej 50 milionë dollarësh për…
Amber Heard konfirmon se gjyqi ka ndikuar ne filmin Aquaman 2
Amber Heard ka konfirmuar se roli i saj në Aquaman And The Lost Kingdom është zbehur, pavarësisht se aktorja po lufton “vërtet fort” për të mbetur pjesë e filmit. Përfshirja e Heard në vazhdimin e ardhshëm të superheroit të DC…
Mbi 3.2 milion firma mblidhen për peticionin kundër Amber Heard
Një peticion për të hequr Amber Heard nga Aquaman And The Lost Kingdom ka arritur tashmë 3.2 milionë nënshkrime. Puna për filmin e ardhshëm të DC është aktualisht duke u zhvilluar dhe ka të ngjarë të përmbushë datën e planifikuar…
Jack Sparrow do të vijë në Sea of Thieves në 22 Qershor
Kapiteni Jack Sparrow, një pirat ndonjëherë ngatrestar që portretizohet nga i famshmi, Johnny Depp në filmat Pirates of the Caribbean, po vjen së shpejti me Sea of Thieves. Microsoft njoftoi një zgjerim falas me temë Piratët për lojën, duke filluar…
Mads Mikkelsen konfirmohet të zëvendësojë Johnny Depp në Fantastic Beasts
Është konfirmuar se Mads Mikkelsen do të zëvendësojë Johnny Depp në rolin e tij si Grindelwald, përgjatë serisë së filmave të Fantastic Beasts. Johnny Depp njoftoi së fundmi se do të stepej nga roli i tij në Warner Bros, pasi…
Mads Mikkelsen mund të zëvendësojë Johnny Depp në Fantastic Beasts
Raportohet se Mads Mikkelsen është shumë pranë zëvendësimit të Johnny Depp në seritë e filmave të Fantastic Beasts. Johnny Depp njoftoi së fundmi se do të stepej nga roli i tij në Warner Bros, pasi humbi çështjen në gjyq kundër…