Seriali i HBO për The Last of Us po ndodh vërtetë
Përshtatja e ardhshme televizive e HBO për The Last of Us sapo bëri një hap të madh përpara në realizimin e saj; rrjeti i ka dhënë shfaqjes një rend serial, me krijuesin e serialeve Neil Druckmann që punon si shkrimtar…
Nikolaj Coster-Waldau i GOT mund të luajë Joel nga The Last of Us në HBO
Ndërsa u përgjigjej pyetjeve në Reddit, ylli i Game of Thrones, Nikolaj Coster-Waldau nënkuptoi se ai mund të luante Joel në adaptimin e shumë pritur të HBO, të The Last of Us Nikolaj Coster-Waldau, i cili luajti Jamie Lannister në…
Regjizorët e Avengers japin detaje të reja për filmin e Herkulit
Disney do të sjellë një film live-action të Herkulit dhe kompania ka rekrutuar regjizorët e Endgame, Joe dhe Anthony Russo për ta prodhuar. Në një intervistë të re, ata folën për këtë projekt dhe dhanë disa detaje të reja për…
Joel do të luajë një rol të madh në The Last of Us 2
Regjizori i lojës shprehet mbi rëndësinë që Joel dhe Dina do të kenë në The Last of Us 2 Një pjesë e mirë e asaj që kemi parë në The Last of Us 2 tashmë e përqëndron vëmendjen në një…