Tag: joe rogan

Joe Rogan kërkon që Elon Musk të blejë edhe Tik Tok
Joe Rogan dëshiron që Elon Musk të blejë TikTok nga ByteDance pasi kritikoi platformën se është "e ashpër" me ndalimin e llogarive dhe videove. Ndërsa është gjithashtu njeriu më i pasur në planet, Elon Musk ka krijuar një numër ndjekësish…
Dwayne Johnson nuk e mbështet më Joe Rogan
Dwayne 'The Rock' Johnson ka hequr dorë nga mbështetja e tij e mëparshme për Joe Rogan, pasi i tërhoqën vëmendjen klipet e vjetra të podkasterit të diskutueshëm duke përdorur sharje racore. Rogan është aktualisht në qendër të një debati të…
Joe Rogan përgjigjet ndaj akuzave për racizëm
Prezantuesi i podcast-it dhe komediani Joe Rogan ka lëshuar një deklaratë të gjatë për të shpjeguar veprimet e tij pasi polemika rreth podcast-it të tij Spotify - Joe Rogan Experience - vazhdon të rritet.  Joe Rogan Experience është një nga podkastet…
Joe Rogan shpjegon se si Conor McGregor mund të ketë thyer këmbën
Komentuesi i UFC Joe Rogan zbuloi teorinë e tij se si Conor McGregor theu kyçin e këmbës ndërsa ndeshej me Dustin Poirier. Gjatë episodit të podcastit të Joe Rogan Experience, aktori i humorit shpjegoi se si dëmtimi mund të kishte…
Joe Rogan kritikohet për komente gjoja transfobike në podcast-in e tij
Komediani dhe analisti i UFC-së Joe Rogan është përsëri nën kritika, i akuzuar si transfobik pas një diskutimi në podcast-in e tij mbi këtë temë. Rogan është i njohur kryesisht për podcast-in e tij viral, Joe Rogan Experience, i cili…
Kjo është vila e re $14.4 milionë e Joe Rogan
Fansat e Joe Rogan kanë parë shtëpinë e tij më të re në Texas, e cila kushton $14.4 milionë. Pamjet e reja të shtëpisë së tij u zbuluan nga Dirt, që kishte foto të shumta nga brenda dhe nga jashtë…
Ninja, Dr Lupo etj i kundërvihen Joe Rogan, pasi ai quajti videolojërat problem
Në një episod të Joe Rogan Experience, Rogan i përshkroi videolojërat si një "humbje kohe" sepse ato janë argëtuese, por jo aq fitimprurëse sa hobi të tjera. Kjo ka sjellë mjaftueshëm kontradita në internet, duke sjellë reagime të shumta nga…
Joe Rogan dhe ish-agjenti i CIA e quajnë TikTok një rrezik kibernetik
Mesa duket TikTok është një rrezik kibernetik për ushtrinë amerikane Joe Rogan Experience është një podcast i cili sjell së bashku ekspertë nga fusha të ndryshme dhe në episodin 1414, komentatori i MMA ftoi Mike Baker, një ish-agjent të CIA,…