fbpx
Konfirmohet se filmi i Breaking Bad i ka mbyllur xhirimet
Hehe, por prapë asgjë nuk dihet rreth tij : ) Sipas yllit të Better Call Saul (spin-off i Breaking Bad), Bob Odenkirk, filmi i Breaking Bad i ka mbyllur xhirimet. Aktori e dha lajmin gjatë një interviste dhe u shpreh…
Kasti i ‘Breaking Bad’ rikthehet për filmin e ardhshëm
Shtohen zërat e një rikthimi të kastit origjinal për një projekt të ri. Para disa muajsh, u njoftua se një film mbi Breaking Bad, një ndër serialet më të vlerësuar të viteve të fundit, do të fillonte të xhirohej. Filmi…