Tag: Jennifer Lawrence

Netflix publikon trailer-in e parë për Don’t Look Up
Netflix po shikon drejt yjeve, dhe ne nuk po flasim vetëm për ato të larmisë së Hollivudit. Trailer i parë për Don't Look Up nga shkrimtari-regjisori Adam McKay është publikuar tashmë. Fundi i botës mund të jetë në prag, por…