Tag: jared leto

Traileri i ri i Morbius tregon rolin e vampirit të Jared Leto
Venom: Let There Be Carnage është shfaqur në kinema tani, Spider-Man: No Way Home do të shfaqet në kinema muajin e ardhshëm, dhe pas kësaj? Është koha e vampirëve. Morbius është filmi i radhës në universin Marvel Spider-Man të Sony…
Jared Leto diskuton rikthimin si Joker: “Vështirë t’i thuash jo atij personazhi”
Sado kontradiktor mund të ketë qenë interpretimi i Jared Leto për personazhin e Joker, aktori do të rikthehet prapë në rol tek Zack Snyder’s Justice League. A do të rikthehet Leto sërish, pas transmetimit të filmit, atë gjë ende nuk…
Joker i Jared Leto do të ketë një look të ri në Zack Snyder’s Justice League
Regjizori konfirmoi se Joker do të ndërrojë stil. Justice League e Zack Snyder ose ndryshe Snyder Cut, po afron dhe deri më tani kemi mundur të shohim disa fragmente të fimit, përfshirë këtu pamje prapa skenave dhe një trailer të…
Traileri i Morbius rikthen një armik të Spider-Man
Është ende fillimi i 2020ës, por traileri i Sony për Morbius tashmë është publikuar si një nga filmat më surprizues të vitit. Fansat ishin të emocionuar të shikonin trailerin me Jared Leto në rolin e tij të parë solo në…
Joker i Jared Leto nuk do të jetë pjesë e ‘Birds of Prey’
Duke konfirmuar atë që ne kemi supozuar prej kohësh tashmë, Joker i Jared Leto nuk do të jetë një pjesë e filmit Birds of Prey. Në një intervistë për Variety, ylli i Suicide Squad dhe së shpejti Birds of Prey,…
Spinoff-i i ‘Spider-Man’ vendos Jared Leto në rolin e ‘Morbius’
Producentët Avi Arad dhe Matt Tolmach konfirmuan se filmi është në fazat e para të punimeve dhe se do të nisë xhirimet në fillim të 2019. Sony nuk duket të jetë shumë i pakënaqur me kritikat e dobëta të Venom,…