Tag: james michael tyler

Vdes aktori i Friends në moshën 59 vjeçare
James Michael Tyler, aktori më i njohur për rolin e Gunther në të dhjetë sezonet e Friends, ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare. Tyler po luftonte me kancerin e prostatës në fazën 4 dhe vdiq të dielën në mëngjes në…