Tag: james bond

Henry Cavill përgjigjet nëse do të luante James Bond
Me Daniel Craig i cili nuk do të jetë më aktori klasik i James Bond tashmë përgjithmonë në No Time To Die, biseda është kthyer edhe një herë për atë se kush mund të marrë përsipër këtë rol ikonik. Nuk…
Është zbuluar loja e re e James Bond
Megjithëse e dimë që loja James Bond, Project 007, është duke u zhvilluar nga studioja Hitman IO Interactive, ne akoma befasohemi kur dëgjojmë se sa njëlloj tingëllon në letër seria e dy spiunëve. Sipas listave të reja të punës, loja…
IO Interactive thotë se lojërat e Bond do të jenë një trilogji
Pak gjëra dihen për lojën e James Bond të njoftuar së fundmi nga IO Interactive, por në një intervistë të mbajtur së fundmi, drejtori i studios Hakan Abrak ka thënë se loja mund të jetë një trilogji. "Na kanë lejuar…
Zhvilluesi i Hitman 3 zbulon një lojë të re me James Bond, Project 007
Zhvilluesi i Hitman 3, IO Interactive ka thënë se do të njoftojë diçka të veçantë së shpejti. Studioja postoi një mesazh misterioz duke njoftuar një projekt të ri, që do të jetë një lojë e James Bond. Siç mund ta…
Henry Cavill do të luajë 007 ndonjë ditë
po ja ishalla.. Në 2005 Henry Cavill bëri audicion për rolin e James Bond, por nuk ja doli ta fitonte rolin. Aktori vijoi të bëhej i famshëm me rolin e Superman dhe së fundmi me atë të Geralt of Rivia…
Daniel Craig u fut në operacion për dëmtimin e pësuar në Bond 25
Filmi gjithsesi nuk do të vonohet. Aktori i James Bond, Daniel Craig pësoi një dëmtim në kyçin e këmbës teksa po filmonte Bond 25 në Xhamajkë. Kjo është konfirmuar nga producentët e filmit. Dëmtimi do të kërkojë një operacion të…