Tag: jake paul vs floyd mayweather

Ndeshja midis Jake Paul dhe Floyd Mayweather ka një pengesë
Një luftë midis Jake Paul dhe kampionit të pamposhtur të boksit, Floyd Mayweather, duket se është në plan, por ka disa çështje të mëdha që pengojnë ndeshjen të ndodhë. Influenceri Jake Paul ka pushtuar botën e sporteve luftarake. Me një…
Jake Paul përmend Floyd Mayweather si kundështar të mundshëm në gusht
Boksieri i YouTube, Jake Paul, është planifikuar të kthehet në ring këtë gusht për të veshur dorezat me një kundërshtar ende të paidentifikuar, por ai thotë se kampioni i pamposhtur Floyd Mayweather është i mundshëm. Rekordi 5-0 i Jake Paul…