Tag: jake paul boxing

Ndeshja midis Jake Paul dhe Floyd Mayweather ka një pengesë
Një luftë midis Jake Paul dhe kampionit të pamposhtur të boksit, Floyd Mayweather, duket se është në plan, por ka disa çështje të mëdha që pengojnë ndeshjen të ndodhë. Influenceri Jake Paul ka pushtuar botën e sporteve luftarake. Me një…
Jake Paul i përgjigjet Bisping me një ftesë për dyluftim
Jake Paul pati një përgjigje interesante për Michael Bisping pasi legjenda e UFC pranoi ofertën e tij për luftë dhe deklaroi se do të “do të donte” të mposhtte YouTuber-in. Pas një pauze të shkurtër nga boksi aktiv, Jake Paul…