Tag: jack sparrow

Kthimi i Jack Sparrow shkakton debat mes fansave
"Kthimi" i Johnny Depp si kapiten Jack Sparrow përmes një atraksioni të fundit të Disneyland ka ngjallur polemika dhe ka ndezur diskutime nëse Disney duhet të distancohet më tej nga aktori. Depp filloi një padi prej 50 milionë dollarësh për…
Jack Sparrow do të vijë në Sea of Thieves në 22 Qershor
Kapiteni Jack Sparrow, një pirat ndonjëherë ngatrestar që portretizohet nga i famshmi, Johnny Depp në filmat Pirates of the Caribbean, po vjen së shpejti me Sea of Thieves. Microsoft njoftoi një zgjerim falas me temë Piratët për lojën, duke filluar…
Roli i Johnny Depp nuk është shumë i sigurtë në Pirates of the Caribbean 6
Producenti i serive të Pirates of the Caribbean, Jerry Bruckheimer, ka thënë se as ai nuk e di nëse Johnny Depp do të bëjë paraqitjen e tij në filmin e ardhshëm të Disney: Pirates of the Caribbean 6. Ky film është…