fbpx
Astralis është skuadra e parë që ia del të fitojë Intel Grand Slam
Një skuadër Daneze e CS:GO e quajtur Astralis po garonte për Intel Grand Slam, pasi kishte mundur klubin gjerman Mouseports në playoff-in e ESL Pro League Season 8. Kjo iu solli atyre trofeun madhor të katërt dhe një bonus prej…