Tag: innersloth

League of Legends dhe Among Us marrin një crossover
Riot Games po bashkohet me Innersloth me një crossover mbi botët e League of Legends dhe Among Us. Duke filluar nga 12 nëntori, lojtarët "Among Us" do të mund të blejnë kostume për shokët e ekuipazhit që ngjajnë me kampionët…
Among Us shfaq hartë të re, role, cosmetic, dhe më shumë
Shumë karakteristika të reja po vijnë në lojën gjithnjë e më popullore Among Us, duke përfshirë një modalitet Hide & Seek, role të reja dhe një hartë të re. Zhvilluesit e Among Us, InnerSloth zbuluan disa nga tiparet e ardhshme…
Një copë pule që ngjan me Among Us u shit për $50,000 në eBay
Një copë pule e McDonald's konkretisht, nga një vakt i kombinuar BTS, që është formuar si një personazh i ekuipazhit nga loja hit me multiplayer Among Us është aktualisht në eBay, dhe ofertat kanë kaluar 50,000 dollarë. 153 oferta janë…
Among Us është falas për t’u luajtur në Epic Games Store
Among of Us, zhvilluar nga InnerSloth, dhe lançuar në vitin 2018. Por në vitin 2020, loja pa një fluks të madh lojtarësh gjatë pandemisë COVID-19. Ekipi ka azhurnuar lojën bazë me harta dhe karakteristika në vend që të ndjekë një…
Among Us po vjen në PlayStation me skin-et Ratchet & Clank
Innersloth njoftoi gjatë edicionit të Prillit të Sony PlayStation State of Play se Among Us do të vijë në platformë më vonë këtë vit. Në krye të lojës së fashme me shumë lojtarë në PlayStation 4 dhe 5, ajo do…
Numri i lojtarëve të Among Us rritet ndjeshëm pas update-it të ri
Among Us sjell një update të ri i cili rikthen lojtarët e vjetër. Siç do të keni dëgjuar, update-i i ri i madh i Among Us tashmë ka arritur, me një hartë Airship, tasks dhe zona për të eksploruar, ndryshime…
Pokimane kritikon hartën e re të Among Us
Harta e re e Among Us sapo është publikuar, por ylli i Twitch, Imane ‘Pokimane’ Anys nuk është një fanse e madhe Among Us është bërë një sensacion në një periudhë kohe çmendurisht të shkurtër. Me titullin që u injorua…
Among Us: Gjithçka që përfshihet në The Airship Skin Bundle
Harta e re e Airship është gati dhe do të vijë përfundimisht në Among Us nesër, që do të thotë pritja pothuajse ka mbaruar. Për ta festuar, programuesit e InnerSloth kanë përditësuar një paketë të re Skin Bundle. Dihet pak…
Pokimane po ndihmon në krijimin e një harte për Among Us
Gjatë një podcast me miqtë e saj, Pokimane tregon se ajo po ndihmon miqtë e saj në krijimin e një harte në Among Us e cila pritet të vijë së shpejti në lojë. Gjatë një podcast me miqtë e saj,…
Fall Guys mund të sjellë një crossover me rivalin e tyre Among Us
Fall Guys duket se po lëshon sugjerime delikate se një crossover me Among Us po vjen. Ose ekipi i tyre i mediave sociale thjesht mund po ngacmon fansat e Among Us. Ndërsa Fortnite është mbreti i padiskutueshëm i crossover në…