Tag: injustice

Një film i animuar i Injustice do të vijë së shpejti
Injustice po krijon filmin e vet të animuar i cili do të tregojë për fansat  historinë e rënies së Supermenit. Warner Bros Home Entertainment ka njoftuar se seriali i famshëm i video lojërave  Injustice do të ketë një film me…
NetherRealm po punon me diçka që nuk është e lidhur me Injustice ose Mortal Kombat
Studioja mendohet të jetë duke punuar një projekt të ri. NetherRealm Studio është zhvilluesi i njohur për krijimin e serive të Injustice dhe Mortal Kombat, por nuk është se ka dalë shumë jashtë këtyre lojërave. Gjithsesi, sipas Ed Bon, një…
Gameplay i ri i Joker në Mortal Kombat 11 hedh shenja mbi Injustice 3
Për 6 ditë, Joker do të bashkohet me listën masive të Mortal Kombat 11 përmes 'early access', por përpara se keqbërësi i DC të arrijë në PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch dhe Google Stadia, NetherRealm Studios dhe Warner Bros.…
Sub-Zero do të vijë në Injustice 2 në Korrik dhe ja ku është trailer-i
Warner Bros. dhe Netherrealm Studios sapo kanë treguar trailer-in zyrtar të Sub-Zero në Injustice 2. Lojtari i Mortal Kombat do të vijë në Korrik. Sub-Zero është magjistar akulli i rrezikshëm dhe lider i klanit Lin Kuei. Kur Sub-Zero ishte më…
Injustice 2 Reviews
Loja Injustice: Gods Among Us na dha një botë të përçarë nga konflikti ndërmjet dy heronjve më të mëdhenj të komikëve. Tashmë vrasësi Superman dhe Batmani i cili nuk do ta luftojë atë janë kthyer, duke bashkuar forcat kundër armiqve…
Injustice 2 – Gjithçka që duhet të dini
Warner Bros Interactive dhe DC Entertainment kanë nxjerr një trailer të ri për Injustice 2, duke theksuar "gjithçka që ju duhet të dini" për lojën e ardhshme. Traileri paraqet përvoja të reja që Injustice 2 do të sjellë në lojë.…