fbpx

Tag: infinity war

Update i fundit ul madhesinë e Call of Duty Warzone
Call of duty Warzone dhe Black Ops- Cold War do të marrin përditësimin e mesit të sezonit këtë javë. Nga ky update pritet që madhësia që Warzone zë në hardiskun tuaj të ulet ndjeshëm. Përditësimi I ri I Warzone do…
Shkrimtarët e Infinity War tregojnë një skenë ku Doctor Strange vesh kostumin e Iron Man
Avengers: Infinity War është një film i paketuar me disa nga momentet më epike që fansat kanë parë përgjatë filmave të MCU, ndaj nuk është e çuditshme të zbulosh që njerëzit që janë në krye të këtye skenave, kishin më shumë…
Avengers: Endgame thyen çdo rekord me $1.2 miliardë fitime globale
Në këtë pikë i mbetet vetëm të thyejë atë të Avatar Siç pritej, Avengers: Endgame i Marvel ishte super sukses në box office. Filmi arriti $ 1.2 miliardë fitime globale për vetëm pesë ditë. Deri më tani kjo është shifra…
Teoria se Ant-Man do shkatërrojë Thanos duke i hyrë në prapanicë tashmë ka një video
Ilustrimi është fiks si ç'e kishim menduar. Nëse ke çfarëdolloj rrjeti social dhe pak a shumë je i njohur me Avengers me shumë mundësi e keni stër dëgjuar teorinë se për të shkatërruar Thanos heroi i duhur është Ant-Man. Më…
Avengers: Infinity War mendohej të kishte një mbyllje tjetër
"The Snap" nuk mendohej të lihej për mbylljen e filmit. Avengers: Infinity War u mbyll në një mënyrë shumë dramatike. Thanos, titani i ligë shfarosi gjysmën e popullësisë, duke përfshirë këtu edhe disa nga superheronjtë tanë të dashur. Shkrimtari Stephen…
Shikoni trailerin e ri nga Super Bowl për Avengers: Endgame
Edhe dy muaj pritje... Super Bowl këtë vit solli edhe një trailer të ri për një nga filmat më të anticipuara të vitit. Po i referohemi pikërisht Avengers: Endgame. Më në fund mund të mësojmë pak më shumë rreth heronjve…