Tag: Iki Island

Ghost of Tsushima: Director’s Cut Review
Ghost of Tsushima ishte padyshim një prej lojërave më të papritura dhe më të mira të lançuara në verën e 2020 për PlayStation 4. Loja solli më në fund një eksperiencë epike me samurai të cilën gamers e kishin kërkuar…
13 gjëra që nuk i keni ditur se mund t’i bëni në Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima loja ekskluzive në PS4po bën disa update. Është një lojë kaq mahnitëse sa lojtarët mund të kenë humbur këto truke dhe strategji të lezetshme, sekrete. Gjenerata aktuale e PlayStation po përfundon ngadalë, por kjo nuk do të…