Tag: IGN

Një kartë e Yu-Gi-Oh u vlerësua me plot 13.4 milionë dollarë
Mbledhja e kartave është diçka që po bn bujë për momentin. Ju mund të keni parë tashmë debatet e shkaktuara nga fansat e zjarrtë të Pokemonit që luftonin për paketat, pasi mbledhja e TCG arrin përsëri një nivel të lartë…
Forza Horizon 5 është loja më e shumëpritur
Forza Horizon 5 fitoi vlerësimin e lojës më të pritshme gjatë çmimeve zyrtare të E3 2021 ditën e djeshme. Ceremonia virtuale shënoi fundin e ngjarjes së këtij viti vetëm në internet dhe pa gjyqtarë të zgjedhur nga partnerët mediatikë të…
Dikush ka zbuluar hartën e Resident Evil Village
Çdo lojë e re në ekskluzivitetin e Resident Evil është e sigurt që do të entuziazmojë njerëzit, por orteku i memeve që pasoi mbi Zonjën Dimitrescu të Resident Evil Village ishte diçka ndryshe. Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes…