Nokia 7.2 dhe 6.2 ofrojnë stil dhe kualitet me kosto të përballueshme
HDM Global, firma që është pas telefonave të Nokia ka njoftuar disa telefona të rinj që do të vijnë në IFA 2019, ku Nokia 7.2 dhe Nokia 6.2 janë dy zgjedhjet më të mira që mund të bëni. Të dyja…
Ora e parë Wear OS e Puma vjen në nëntor për $275
Ora do të ketë Wear OS dhe Qualcomm Snapdragon Wear 3100 chipset Puma do të sjellë orën e saj të parë smartwatch në IFA 2019 këtë javë. Brandi sportiv ka bashkëpunuar me Fossil Group përgjatë 12 muajve të fundit për…