Tag: icons

9 ICONs të FIFA 22?! | LEAK
Një përditësim i ri për FIFA Online mund të na ketë dhënë një pasqyrë të kartave të reja të ICON që mund të presim të shohim në FIFA 22 Ultimate Team, dhe duket si një bandë interesante. Çdo vit, para…
Legjenda e Chelsea, Petr Cech merr një kartë ICON në FIFA 21
Portieri legjendar Petr Cech është konfirmuar si ikona e dytë e re për FIFA 21 përpara një zbulimi të plotë nga EA SPORTS Njoftimi erdhi në 8 gusht, pasi EA SPORTS postoi në Twitter një foto të ish-portierit të Chelsea.…
Ultimate Team FIFA 21 të ketë 100 icons: Kantona dhe më shumë
FIFA 21 do të ketë numrin më të madh të kartave Icons deri më sot pasi EA SPORTS zbuloi se do të ketë 100 lojtarë. Kush do të jenë ata? E dëgjuat mirë, EA ka konfirmuar që FIFA 21 do…
EA SPORTS shton icons të FIFA 20 në kick off & career mode
Ikonat e FIFA Ultimate Team tashmë mund t'i luani në kick off dhe career mode, duke përfshirë yje legjendarë si Pelé, Zinedine Zidane, Ruud Gullit, Ronaldo, dhe më shumë EA konfirmoi përmes Twitter se ata po shtonin legjendat ikonike në…
FIFA 20 zbulon të gjitha ikonat në FIFA Ultimate Team
6 ikona do të vijnë për herë të parë EA Sports ka zbuluar ikonat e reja të FIFA 20 dhe midis tyre mund të gjejmë Zinedine Zidane, Andrea Pirlo dhe Didier Drogba. Ikonat e reja të FUT 20 pritet të…