Si të merrni paketën e skinit të Loserfruit në Fortnite
Ylli australian i Fortnite Kathleen ‘Loserfruit’ Belsten është personazhi i rradhës që do i shtohet lojës, si pjesë e Icon Series. Tani leakers kanë zbuluar ekzaktësisht se çfarë duhet të presin fansat prej paketës së saj. Fatkeqësisht për fansat e…
Koncepte mahnitëse të xQc dhe Pokimane të Fortnite për Icon Series
Dy artistë kanë krijuar disa koncepte të mahnitshme skin-eve të Fortnite për Felix 'xQc' Lengyel dhe Imane 'Pokimane' Anys për Icon Series të lojës Fortnite Icon Series është një iniciativë krejt e re e krijuar nga Epic Games me të…
Fansat e Fortnite krijojnë skin-et Icon Series për Tfue dhe jo vetëm
Fansat e Fortnite e kanë marrë vetë në dorë për të krijuar skin-et e tyre të Icon Series për streamer-ët e tyre të preferuar pasi Epic Games njoftoi iniciativën e re Epic Games e nisi këtë si trend që kur…
Ninja zbulon skin-in e tij zyrtar në Fortnite
Ky është skin-i i parë për creators që Fortnite do të sjellë në lojë Për shumë vite, Ninja ka qënë imazhi i Fortnite, duke qënë një prej content creators më të mëdhenj në lojë, duke arritur majat në Twitch dhe…