Tag: ice age

Minecraft zbulon një DLC të re me Ice Age
Fansat e Minecraft kanë një DLC të ri bashkëpunimi për të parë, këtë herë bazuar në ekskluzivitetin e filmit Ice Age. DLC përmban 30 skine të reja, duke përfshirë të preferuarat e fansave si Sid, Manny, Diego dhe Ellie. DLC…