Tag: HoYeon Jung

Ylli i Squid Game, HoYeon Jung arriti 20 milionë ndjekës në Instagram pas debutimit të Netflix
Shfaqja e fundit hit e Netflix Squid Game ka pushtuar internetin dhe aktorja kryesore HoYeon Jung ka marrë shpërblimet, pasi numri i ndjekësve të saj në Instagram është rritur në mbi 20 milionë që kur debutoi programi. Drama e Koresë…