Tag: house of the dragon trailer

House Of The Dragon shfaq trailerin e parë
HBO shfaq për herë të parë cinematic trailer të serialit "House Of The Dragon" Deri më tani, ka qenë e vështirë për të vlerësuar pritjen për House Of The Dragon. Eshtë e panevojshme të thuhet se sezoni i fundit i…
HBO zbulon trailerin e ri të House of the Dragon
HBO ka zbuluar trailerin më të fundit për prequel-in e tij të Game of Thrones, House of the Dragon, si dhe posterat e personazheve. House of the Dragon, premierë më 21 gusht, vjen nga George R.R. Martin, Ryan Condal dhe…