Tag: Hogwarts Legacy gameplay

Fansat e Hogwarts Legacy zbulojnë një Easter Egg nga video e fundit
Fansat besojnë se një video e re e Hogwarts Legacy në YouTube mund të ketë zbuluar përfshirjen e një veçorie për të cilën ata kanë kërkuar që nga shpallja e lojës. Në pjesën më të madhe, Hogwarts Legacy po formohet…
Hogwarts Legacy zbulon gameplay trailer
Warner Bros dhe Avalanche Games ofruan një vështrim thelbësor në Hogwarts Legacy mbrëmë, duke detajuar botën e tij, mjedisin luftarak dhe narrativ, si dhe një kohë të përafërt lançimi "Holiday 2022". Duket pak a shumë siç e prisnim: si një…
Hogwarts Legacy do të zbulojë detaje të reja dhe gameplay këtë javë
Sony ka njoftuar së fundmi se një edicion special i State of Play do të vijë këtë javë përsëri por kësaj here do të jetë i fokusuar vetëm në lojën e shumëpritur të Hogwarts Legacy. Hogwarts Legacy i cili po…