Një lojë fantastike PS4 është falas për t’u luajtur gjatë fundjavës
Lojërat Hitman gjithashtu kanë një ulje deri në 85% gjatë gjithë fundjavës Kjo gjeneratë e kaluar u trajtua me një reboot mjaft të mirë të Hitman, dhe nëse nuk keni pasur rastin ta luani atë vetë, atëherë tani është shansi…
Loja e ardhshme e Hitman është në zhvillim e sipër
IO Interactive ka zbuluar planet e nëntorit për Hitman 2 dhe bashkë me to edhe informacione të reja me rastin e përvjetorit të lojës. Lojtarët që duan më shumë nga Hitman 2 do të kënaqen në nëntor, kurse lojtarët që…
Zhvilluesit e Hitman po punojnë me një lojë të re
Me shumë mundësi kjo lojë nuk është Hitman 3 IO Interactive ka njoftuar se është duke punuar me një lojë të re për konsola dhe PC dhe Warner Bros Interactive. Se çfarë është ekzaktësisht loja është një mister, por si…
Sea of Thieves hedh perkohësisht nga froni Fortnite – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. PS Plus ofron Hitman, For Honor dhe 100 GB cloud storage për shkurtin 4. Metro Exodus kalon ekskluzivisht në Epic Store 3. Shikoni të dhenat tuaja në PUBG Reprot 2. EA…
PS Plus ofron Hitman, For Honor dhe 100 GB cloud storage për shkurtin
Ky është muaji i fundit për PS Plus Subscribers në PS3 dhe PS Vita Subscriberat e PlayStation Plus kanë një muaj të mirë përpara tyre. Sony do ju japë anëtarëve të PS Plus Hitman të 2016s dhe For Honor për…
Luaj nivelin e parë të Hitman-it falas në Xbox One, PS4 dhe PC
Tani që zhvilluesi IO Interactive është një studio e pavarur, duket se kompania po feston pavarësinë e saj duke e bërë episodin e parë të Hitman-it të disponueshëm për këdo falas në të gjitha platformat. Lajmi vjen nga një trailer…