Tag: hitman 2

Konfirmohen lojërat falas të Shtatorit për PlayStation
Tre lojërat e ardhshme për PS Plus janë shpallur dhe ato përfshijnë një përzierje lojërash familjare dhe jashtëzakonisht jo-familjare. Versioni PS5 i Overcooked! All You Can Eat, si dhe Hitman 2 dhe Predator: Hunting Grounds për PS4 janë të gjitha…
Lojërat falas më të fundit të PlayStation Plus janë të shkëlqyera
Lojërat falas të shtatorit të PlayStation Plus duket se kanë ardhur para njoftimit zyrtar dhe, një numër i mirë i abonentëve po ankohen edhe një herë se nuk po marrin lojërat që donin ose prisnin.  Dealabs ka një rekord mjaft…
Lojërat më të mira të Krishtlindjeve për PC-në tuaj
Krishtlindjet janë ashtuquajtur si periudha më e bukur e vitit. Është periudha ku në vend që të dalesh jashtë në të ftohtë, është ide më e mirë të qëndrosh brenda i mbuluar me batanije dhe të luash lojëra në cfarëdolloj…
Hitman 2 Review
Hitman është vendi ku vdekja vjen në mënyrat e saj më të larmishme. Qofshin këto mënyra tradicionale ose vërtet të veçanta dhe kreative. Hitman 2 u lançua në 13 nëntor për platformat PS4, Xbox One dhe PC. Loja, si edhe…
Të gjithë mund ta rivrasin Sean Bean në ‘Hitman 2’
Dy fjalë që jemi mësuar ti shoqërojmë me njëra-tjetrën janë Sean Bean dhe vdekja. Zakonisht kto dy të fundit ecin përdore në menyra mjaft tragjike. Fati e do që aktori të vritet sërisht në një menyrë barbare, kësaj rradhe në…
Hitman 2: Aksion ‘stealth’ në trailer-in e ri gameplay
Trailer-i i lëshuar kohët e fundit për lojën 'stealth' Hitman 2 ju çon në fshatin e vogël të Santa Fortuna në pyjet kolumbiane. Atje ndodh një nga takimet e rralla të drejtuesve të ndryshëm të kartelit. Objektivi i Agjentit 47.…