Tag: Hidden Leaf

Cliffhanger i Naruto krijon një ribashkim të papritur
Një cliffhnger i  Naruto ka krijuar një ribashkim tronditës që mund të ndryshojë gjithçka që menduam se dimë për pjesë të caktuara të historisë që rrethojnë Organizatën misterioze Kara. Kapitulli i ri i mangës Boruto: Naruto Next Generations sheh kampet…
Fansat e Naruto zbulojnë idetë e tyre mbi spin-off e Sasuke
Sasuke Uchiha mund të mos ketë dashur të bëhet një legjendë në botën anime, por pikërisht kjo ajo që ndodhi. Ndërsa anime mund të përqendrohet më shpesh në heroin e saj titullar, Naruto, ka kaluar shumë kohë edhe me Sasuke.…
Naruto zbulon forcën e vërtetë Sarada
SPOILER ALERT Sarada Uchiha ka qenë një nga anëtarët më të fuqishëm dhe me ndikim të Team 7, me betejën e fundit kundër Organizatës Kara që e vendosi atë në krye të kuartetit të saj të sapoformuar ndërsa ata u…
Boruto vendos Shinki kundër Kawaki
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations ka krijuar skenën për një përballje të ardhshme midis Shinki dhe Kawaki me episodin më të ri të serialit! Anime aktualisht po tregon historinë origjinale që eksploron pasojat e luftës kundër Isshiki Otsutsuki dhe…
Naruto i jep Borutos një aftësi të re të Karma
SPOILER ALERT Naruto ka zbuluar një aftësi të re të fshehur në shenjën e Boruto të Karma. Falë fuqive Otsutsuki që ne tani e dimë që Karma i jep Borutos, Shinobi i ri është në gjendje të shfaqë jutsu space-time…
Boruto zbulon planet sekrete të Kashin Koji kundër Jigen
Boruto: Naruto Next Generations po na shfaq komplotin sekret befasues të Kashin Koji dhe Amado kundër Jigen me cliffhanger nga episodi më i ri i anime! Seriali aktualisht po kalon nëpër fazën e Otsutsuki Awakening të sagës Kawaki, dhe ndërsa…
Promo e Borutos shfaq momentin më të keq për Naruton
Boruto: Naruto Next Generations është duke fshehur përgatitjet për skenën më emocionuese të Naruto Uzumaki në seri me sekuencën e saj më të re të hapjes! Anime ka filluar fazën tjetër të sagës më të madhe Kawaki, Otsutsuki Awakening, me…
Episodi i Boruto sjell fundin e Narutos
*SPOILER ALERT* Boruto: Naruto Next Generations e ka lënë Naruto Uzumaki në një gjendje të tmerrshme! Episodi i mëparshëm i serisë i nisi gjërat në një shkallë të lartë në betejën kundër Kara sepse pas humbjes së Delta, Naruto dhe…
Ky cosplay nga Naruto është fiks si forma sage e Kabuto
Kabuto ishte një nga të ligët më të rëndësishëm për t'u shfaqur në ekskluzivitetin Naruto, duke qenë njeriu i djathtë i ninja gjarprit i njohur si Orochimaru, dhe një fans ka rishikuar pamjen më të tmerrshme të ninja mashtruese përmes…