Tag: hidden leaf village

Fansat e Narutos debatojnë midis fuqisë së Sakura dhe Hinata
Edhe nëse e urreni, të jesh një ninja në Naruto vjen me disa anë negative. Përveç të gjitha misioneve për jetë a vdekje, ju duhet të luftoni me fansat herë pas here. Naruto Uzumaki luftoi me të gjithë nga Sasuke…
Naruto zbulon planin e Momoshiki për Boruton
Ndërsa Organizata Kara njihet si kërcënimin më të madh për fshatin e Hidden Leaf në vitet e fundit, Momoshiki ka mbetur në hije duke pritur kohën e tij për të goditur brenda trupit të djalit të Hokages së Shtatë, Boruto.…
Spin-offs të rinj të Naruto do të vijnë së shpejti
Naruto po përgatitet të festojë përvjetorin e tij të njëzetë dhe Jump Festa ka qenë platforma e përsosur për seritë shonen për të lënë të kuptohet se çfarë do të sjellë në të ardhmen. Me serialin e krijuar nga Masashi…
Boruto jep një update interesant rreth Naruto Sage Mode
Boruto: Naruto Next Generations ka dhënë një update mbi fuqinë e Sage Mode të Naruto Uzumaki me kapitullin më të ri të serisë! Gjërat kanë qenë të ashpra për Boruton dhe fshatin e Hidden Leafs që nga lufta me Isshiki…
Naruto shpjegon pse Boruto ka nevojë për provime të reja Chunin
Lufta kundër organizatës Kara ka marrë fund për momentin në serinë anime të Boruto: Naruto Next Generation, dhe ndërsa Boruto dhe miqtë e tij mund të jenë të sigurt nga Otsutsuki, një grup krejtësisht i ri problemesh kanë dalë dhe…
Ky Cosplay nga Naruto risjell Killer Bee
Ndërsa bisha me nëntë bishta mori pjesën më të madhe të vëmendjes gjatë aventurave të Narutos në përpjekjen e tij për t'u bërë Hokage i fshatit Hidden Leaf, Naruto Shippuden shfrytëzoi rastin për të prezantuar një numër të bishave me…
Provimet Chunin tek Boruto zbulojnë karaktere të reja
SPOILER ALERT Provimet e Chunin do të fillojnë në anime të Boruto: Naruto Next Generations, duke u dhënë anëtarëve të Team 7 disa sfida të reja për të kapërcyer pas betejës brutale kundër Jigen. Ndërsa këto teste me siguri nuk…
Naruto konfirmon fatin e zymtë të Borutos
Spoiler alert Boruto: Naruto Next Generations ka konfirmuar se sa i zymtë është fati i Boruto Uzumaki me episodin më të ri të animes! Tani që anime e ka arritur zyrtarisht betejën e fundit kundër Isshiki Otsutsuki, është koha për…
Naruto prezanton partnerin e Kaguya Otsutsuki
Spoiler Alert Përgjatë dekadave, antagonistët kryesorë të serisë Naruto kanë qenë Otsutsuki, ninxhat qiellorë që janë tërhequr më së shumti që në fillim, duke u përpjekur të krijojnë një botë të re përmes Akatsuki, dhe tani me Kara Organization. Me…
Naruto dhe Sasuke trondisin fansat me betejën më të madhe në Boruto
*SPOILER ALERT* Naruto Uzumaki dhe Sasuke Uchiha kanë kaluar shumë situata. Të dy ata janë bërë ikona anime falë të gjitha aventurave të tyre, dhe gjërat vetëm janë intensifikuar që kur u bënë të dy baba. Falë Boruto: Naruto Next…