Tag: hell is us

Kjo lojë është një miksim i Elden Ring dhe Death Stranding
Loja e re nga një prej zhvilluesve kryesorë pas Deus Ex: Human Revolution është konfirmuar nga traileri i zbulimit të Hell is Us, dhe është një lojë rrëqethëse aksion-aventure që duket si një përzierje e Death Stranding dhe Elden Ring.…