Tag: heist

5 arsye pse duhet të luani GTA Online në 2021
Pse GTA Online është një ndër lojërat që duhet të luani në vitin 2021 GTA Online ka qenë një ndër lojërat online multiplayer më të pëlqyera dhe më popullore që prej lançimit të tij gjatë vitit 2013 bashkë me Grand…
Heist i ri GTA Online konfirmoi “vendndodhjen plotësisht të re”
Rockstar Games ka njoftuar se një heist i ri i Grand Theft Auto V Online është duke ardhur në lojë së shpejti, si pjesë e update-tit të tyre të verës për këtë lojë Loja është e ndërtuar mbi gënjeshtra, mashtrime…