Tag: hawkins

Stranger Things 4 na surprizon me trailer e ri
Edhe pse kemi parë disa detaje nga sezoni i ardhshëm i Stranger Things, trailer i ri që ka ardhur së fundmi na la pa fjalë duke na treguar se çfarë duhet të presim. Trailer më i fundit i Stranger Things…
Netflix feston 5 vjetorin e Stranger Things
Kanë kaluar pesë vjet që kur shikuesit udhëtuan në vitin 1983  në Hawkins, Indiana, për sezonin e parë të Strangers Things. Që atëherë, është bërë ekskluziviteti më i madh i Netflix, që përfshin tre sezone me një të katërt duke…
Trailer i parë i Stranger Things Season 4 sapo ka dalë
Një teaser i trailer-it të sezonit 4 të Stranger Things u publikua të enjten, duke na dhënë një vështrim në provat e shokëve të Eleven dhe në kapitullin tjetër të shfaqjes së famshme të Netflix. Skena duket të jetë një kthim…
One Piece zbulon betejën e radhës së Killer
Momentalisht gjërat në One Piece kanë kaluar në një fazë tepër intensive me arc e Wano Country në manga. Dhe ky arc ka zbuluar së fundi betejën e radhës që Killer do të ketë. Në kapitullin 1011 të manga, Luffy…