Mafia: Definitive Edition Review
Vrasja, grabitja, krimi dhe tradhtia janë kombinimi i duhur i fjalëve me të cilat mund ta përshkruajmë serinë e lojërave Mafia. Mafia 1 është një prej lojërave të cilat akoma sot edhe kësaj dite kujtohet dhe na sjell nostalgji. Fatkeqësisht…
Mafia: Definitive Edition tani është lançuar zyrtarisht
Mafia: Definitive Edition kompleton Mafia: Trilogy e plotë, e cila përfshin Mafia remake, Mafia II remaster dhe ri-prezantimin e Mafia III, nga 2K dhe Hangar 13 2K dhe studioja e saj e zhvillimit, Hangar 13 lançuan sot Mafia: Definitive Edition,…
Zbulohet remasteri i Mafia II përmes Mafia: Trilogy
2K Games dhe Hangar 13 e kanë mbajtur fjalën, duke njoftuar Mafia: Trilogy. Kjo është një paketë që përfshin të gjitha lojërat e serive deri më tani, duke i lejuar lojtarët që të rijetojnë jetët e personazheve përgjatë tre periudhave…
Twitter-i i lojës Mafia riaktivizohet për të dhënë një njoftim
Adresa zyrtare e Mafia në Twitter, që ka qenë e heshtur që nga gushti i 2018s, u riaktivizua sot për të postuar një fjalë të vetme: Family. Sado që fansat do ta vlerësonin nëse kjo do të ishte ndonjë e…
Hangar 13 në kërkim të një drejtori narrative për Mafia 4?
Një tjetër shenjë ka ardhur për të konifrmuar faktin se një njoftim i mundshëm i Mafia 4 mund të vijë vitin e ardhshëm. Sipas një postimi në LinkedIn para disa ditësh, Hangar 13 ka filluar të kërkojë për drejtor narrative…