Nëse luani betën e Halo Reach PC ilegalisht, do ju pezullohet account-i
PC Beta e Halo Reach është duke u mbajtur momentalisht, por 343 Industries ka zbuluar se është bërë leak online. Duke qenë se është një beta shumë e limituar, jo të gjithë patën mundësi ta provonin Halo Reach PC. Një…
Halo: Reach do të lançohet në beta këtë muaj në PC dhe Xbox One
Master Chief Collection do të rritet akoma më shumë këtë muaj Halo: Reach do t'i bashkohet Halo: The Master Chief Collection në Xbox One dhe PC e tanimë Microsoft na ka dhënë dhe pamjet e para se si loja do…